Datum objave: 12. rujna 2023.

Nagrade Gordana Wester-Cecić za 2022./23. školsku godinu

ruj 12, 2023 | Naslovnica, Vijesti, Zaklada Wester-Cecić

U ponedjeljak, 11. rujna, upravitelj Zaklade Wester-Cecić, Igor Cecić uručio je Zahvalnice i novčane nagrade učenicima koji su na kraju 2022./23. školske godine godine postigli odličan uspjeh s prosjekom ocjena 5,00.

Prema Odluci Učiteljskog vijeća OŠ Grohote, od 21. lipnja 2023.nagrađeni učenici su:

1. Željana Brković, 1. razred
  2. Ema Burica, 1. razred
  3. Tin Ivčević, 1. razred
  4. Petar Buktenica, 2. razred
  5. Luka Kalebić, 2. razred
  6. Željko Burica, 3. razred
  7. Adriana Gaja Mucić, 4. razred
  8. Nikola Bezić, 6. razred

Nagrađeni učenici s upraviteljem Igorom Cecićem, ravnateljicom škole Mirelom Mijić i svojim razrednicama Rafaelom Bilankov, Vedranom Zaninović, Senijom Nejasmić, Ivanom Blagaić i IvanomĆulić Farac.

Zakladnim ugovorom sklopljenim 24. travnja 1995. između osnivača Zaklade Ede S. Cecić i pok. Vlaste Cecić, kao osobe  (prvi upravitelj) osnovana je Zaklada Gordana Wester-Cecić  kojom je do svoje smrti upravljala Vlasta Cecić.

Temeljna svrha Zaklade Gordana Wester-Cecić  je motiviranje odličnih učenika u Osnovnoj školi Grohote na otoku Šolti i njihovo nagrađivanje na kraju školske godine. Pravo na novčanu nagradu ima svaki učenik OŠ Grohote na otoku Šolti od prvog do osmog razreda koji je završio školsku godinu odličnim uspjehom, a nema ni jednu vrlo dobru ocjenu iz bilo kojeg nastavnog i izbornog predmeta te mu konačni uspjeh iznosi 5,00.

Zakladom upravlja Igor Cecić.